קצת עליי

 

חני שטיינר לובל, בת 50, נשואה ואמא לשלושה ילדים מתבגרים. מגיל צעיר עולם האופנה והיופי מהווה חלק מחיי, למדתי עיצוב אופנה והתחלתי לדגמן בגיל 17. בשנות ה-80 השתתפתי בתחרות מלכת היופי של השבועון ״לאשה״ וזכיתי בתואר סגנית נסיכת היופי, ובתואר ״מלכת המים״ של שבועון ״העולם הזה״.  באותן שנים שלפני עידן האינטרנט וערוצי הטלויזיה בכבלים, תחרויות היופי היו ארוע מסוקר ומסקרן, ומעבר לחוויות המדהימות שחוויתי ניפתחה בפני דלת לעולם הדוגמנות. מאוחר יותר למדתי תולדות האמנות. גרתי עם משפחתי בלונדון ובניו-יורק ואפשר לומר שחיידק הנדודים דבק בכולנו.

סודות היופimg_7018י, טיפוח המראה וסטייל אישי תמיד היו חלק בלתי ניפרד מעולמי, נשים שנראות נפלא בכל גיל ריתקו אותי ולא פספסתי הזדמנות ללמוד מהן סודות ודרכים איך לעשות זאת.

השנים שעברו לימדו אותי שההתעסקות במראה והצורך להראות במיטבי, יחד עם החששות מהשינוי שמגיע עם הזמן שעובר, שכל אלו הם לא אובססיה מיוחדת לי ושאין כמעט אישה או גבר שמחשבה כזו או אחרת שקשורה במראה לא עוברת בראשם מדי יום. למדתי גם שההתעסקות במראה החיצוני היא לא דבר שצריך להסתיר או להתבייש בו, לקח לי זמן להגיד בקול כן, אני רוצה להישאר צעירה ויפה, אני רוצה להיות יפה בכל גיל, לשמור על החיוניות, על הנשיות, על היופי ועל הבריאות.

האתר והבלוג מאפשרים לי לתקשר ישירות עם נשים כמוך, מתוך כוונה לעורר השראה ולחלוק חוויות לאורך הדרך. בבלוג תוכלי לקרוא על מפגשים עם נשים מעוררות השראה, על מוצרי קוסמטיקה, תוספי תזונה ואורח חיים שיעזור לך להישאר יפה וצעירה בכל גיל והכל מתוך התנסות אישית, תוכלו לראות בי את ״שפן הניסיונות״ שלכן ולקרוא על מה שעבד בשבילי, לשאול שאלות ולשתף בעצות וברעיונות משלכן. אני מזמינה אותך להצטרף לרשימת התפוצה ולקחת חלק בדרך המשותפת אל השנים שיבואו ביופי, בבריאות ובשמחה. לשאלות, ברורים ועצות אשמח להיות בקשר.