My Beauties, נשים מעוררות השראה

חנית דקל גרטמן My Beauties

האורחת השנייה ב- Bellabaci Beauties היא אישה מעוררת השראה במיוחד, עבדנו יחד כדוגמניות בעולם האופנה בשנות ה-80 וה-90 ונשארנו חברות ״על המסלול ומעבר…״ היא אמא מסורה לשלוש בנות מקסימות, מורה אהובה ודוגמנית. היא דוגמה לכך שיופי, אופטימיות, רוח נעורים ושמחת חיים מדבקת אינם קשורים לגיל וכשכל אלו משולבים באינטליגנציה גבוהה מתקבל יופי שאין לו קשר לגיל וקשה לעמוד בפניו.

 

שם:  חנית דקל גרטמן     

עיר מגורים:  רחובות

גיל:  46

עיסוק:  מלמדת תקשורת ומדריכת מורים בחינוך העל יסודי.   

מהי שיגרת הטיפוח שלך?   בכל בוקר אני מורחת קרם לחות על בסיס מים, תמיד מסירה איפור לפני השינה ומקפידה למרוח על הפנים שמן קוקוס אורגני בלילה לפני השינה.  

כמה זמן ביום את מקדישה לטיפוח המראה?   כשאני יוצאת לעבודה כ-15 דקות בבוקר, ולפני יציאה או אירוע מיוחד אני משקיעה יותר, לפעמים עד 40 דקות אבל זה כולל ייבוש השיער וגיהוץ הבגדים, כן אני מודה, אני לא יכולה לצאת מהבית אפילו עם קמט קטן אחד בבגדים.

מהו מוצר הטיפוח שאת לא יכולה בלעדיו?   הבושם שלי, ״פראדה-מילאנו״ לא מחליפה אותו לעולם וליפ-גלוס של ג’ייד מספר 557 בצבע טבעי, שאני משתמשת בו כבר שנים.

השלימי את המשפט:   אני לא אצא מהבית בלי… למרוח על קצוות השיער סרום קרטין.

כמה פעמים בשבוע את מתעמלת?   פעמיים, אבל תמיד בשאיפה ליותר.

איזה סוג התעמלות?   פעם בשבוע אימון כושר עם מאמן אישי ופעם נוספת אימון שחייה בשיטת TI, שיטת שחייה שאליה נחשפתי לפני כחצי שנה. אין לי משמעת עצמית להגיע לחדר הכושר, אני תמיד צריכה לדעת שמישהו מחכה לי ואז לא נעים לי לא להגיע.

מקפידה להתעמל פעמיים בשבוע, אימון אישי ושחייה

מי האישה שאת מעריצה את המראה והסטייל שלה?   השחקנית קמרון דייאז, אני מתה על החיוך שלה עם גומות החן, אני מזדהה עם הדמויות שהיא מגלמת הן מאוד אנרגטיות ותמיד אני מוצאת בהן צד שאני יכולה להזדהות איתו.

מתי את מרגישה יפה?   אני מרגישה יפה, לפעמים התחושה הזו מגיעה בעקבות תגובות מפרגנות שאני מקבלת מהסביבה, גם מנשים וגם מגברים, ולפעמים אני מרגישה יפה כשאני לובשת ג’ינס קצר, כפכפים וגופיה ויש הרבה פעמים שאני בכלל לא מרגישה יפה.

מתי הרגשת הכי יפה?   אחרי גיל 40 התחלתי להרגיש יפה מתמיד.   

מובילה את הפינלה בתצוגת האופנה החגיגית לרגל 60 שנה לחברת Gottex

כשאת חושבת על העתיד ועל הדמות שתשתקף אלייך במראה, מה את מרגישה?   אני מרגישה עצב, אני חוששת שארגיש שאיבדתי את היופי שהיה לי, כשאני רואה את השחקניות היפות שהתבגרו זה מטריד ומדאיג אותי, אני מקווה שלא אביט במראה ואחשוב ״הנה עוד אישה זקנה שהייתה פעם יפה״, אני מפחדת להרגיש שהקסם פג ומקווה שלא ארגיש החמצה.

מה דעתך על טיפולים פולשניים?   כל התערבות קוסמטית או כירורגית שמבצעת אישה והוא מגדיר את גופה מחדש, לשביעות רצונה, הוא מבורך בעיני, החל בזריקות ועד סכין המנתחים, אני בעד. לפעמים גם טיפול קטן יכול לגרום לאישה לפרוח ולחזק את הביטחון העצמי שלה, השינוי הקוסמטי, לדעתי, מחולל שיני תפיסתי שמעצים את האישה.

https://youtu.be/wortlFPl8zU

חנית בתצוגת האופנה לרגל 60 שנה ל-Gottex בקישור המצורף.

בתצוגת אופנה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *